Hakkımızda - TUBİZU

Hakkımızda

Ülkemizdeki kitap okuma oranı dünyadaki okuma oranlarının çok altında. Tubizu.com,  kitapları tanıtmak, kitap okuma oranını artırmak için çaba gösteren, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet veren internet sitesidir.

Yeni ve eski, yerli veya yabancı her türden kitabı mümkün olduğunca inceleyip, bu kitaplar ve yazarları hakkında kısa ve öz bilgiler vererek bu kitapları tanımanız ve okumanız için çaba gösteriyoruz.

Tubizu.com Kanunlarda yer alan “Uyar kaldır” prensibini benimseyerek hareket eder. Aşağıda da özet olarak geçeceğimiz,  ilgili madde ve detaylı açıklamasını YAYBİR (Yayıncılar telif hakları ve lisanslama meslek birliği) tarafından sunulan ilgili internet sayfasından da BURAYA TIKLAYIP ulaşabilirsiniz.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 Uyar Kaldır ile ilgili kanun.”

Tubizu.com sitesinde yer alan ve telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, info@tubizu.com adresinden veya “Telif Hakkı Bildirimi” sayfasındaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirler, buna takiben üç (3) gün içerisinde tanıtım yazısı kaldırılır.

İyi Okumalar Diliyoruz.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com