Palme AYT Ekstra 25 Biyoloji Deneme Sınavı Kitabı - Tubizu.com

Palme AYT Ekstra 25 Biyoloji Deneme Sınavı Kitabı

Palme AYT Ekstra 25 Biyoloji Deneme Sınavı

Bu kitap, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nın AYT kısmına girecek öğrenciler için hazırlanmış bir kitaptır. 30 adet Biyoloji Denemelerini içeren kitaptaki sorular, Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığınca belirlenen biyoloji dersi kazanımları çerçevesinde hazırlanmıştır. Ayrıca, soruların içeriği ve yapısı AYT sınavının özelliğine uygun biçimde oluşturulmaya çalışılmıştır. Palme Yayınevinin yüzlerce yayınından biri olan bu kitabın, sınava hazırlık dışında okul derslerine de destek verecek önemli bir kaynak olduğunu düşünmekteyiz.

Kitabın boyutları: 19,5*27,5 cm. Kitabın sayfa sayısı:128 Kitabın basım yılı: 2020. Kitabı hazırlayan Bilgehan PERİ, Banu KIYICI. Kitabı yayın evinin linkinden satın alabilirsiniz. Kitap tavsiye ettiğimiz bir kaynak. Kitabı satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kitaptaki biyoloji konularıyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı da internet ortamında çeşitli hazırlık testleri ve konu anlatımları sunmakta. Bunlardan birisi de KAZANIM TESTLERİ. Milli Eğitim Bakanlığının AYT Biyoloji Kazanım Testlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Palme AYT Ekstra 25 Biyoloji Deneme Sınavı Kitabının PDF halini yayın evinin sitesinde bulunması halinde PDF olarak indirebilirsiniz. Sitemizde sizler için pek çok kitap paylaşıyoruz, kitapların tanıtımlarını yapıyoruz ve özetlerini veriyoruz. Bazı kitapları sizlere tamamen sunarken bazılarını ise telif hakları sebebiyle yayınlayamıyoruz. Amacımız elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak. Bizlere ulaşmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilir. Tanıtımını yaptığımız Palme Kitabevinin diğer kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.

Yorum yapın

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com