Binot TYT Türkçe Soru Bankası - Tubizu.com

Binot TYT Türkçe Soru Bankası

Ulusal ve evrensel gelişmeler ışığında, çağdaş öğrenme ve ölçme değerlendirme yaklaşımları göz önüne alınarak, MEB tarafından uygulanan en son Ortaöğretim Türkçe Dersi Öğretim Programı çerçevesinde hazırlanan Binot TYT Türkçe Soru Bankası, öğrencilerin üniversite sınavına bilinçli ve düzenli çalışmasına yardımcı olacak alanında uzman bir öğretim kadrosu tarafından hazırlanan bir kaynak.

Türkçe müfredatının tamamını kapsayan özgün sorulardan oluşan bu TÜRKÇE SORU BANKASI’nda tüm testler bilimsel veriler dikkate alınarak kolaydan zora, basitten karmaşığa aşamalı bir sistemde ele alınmış. Yeni müfredata uygun olan bu TÜRKÇE SORU BANKASI’nın öğrencilerde ayrı bir farkındalık oluşturacağı, öğrencileri üniversite hedefine adım adım götüreceğine inanıyoruz. Soru çözme ve bolca pratik yapma ihtiyacınızı karşılayacak olan Binot TYT Türkçe Soru Bankası eksiklerinizi telafi etme imkânı sağlayacaktır.

Kitabı yayınevinin internet sitesinin yer aldığı bu linkten temin edebilirsiniz.

SORU BANKASINDA YER ALAN KONULAR ŞU ŞEKİLDE:

Sözcük Anlamı

Cümle Anlamı

Anlatım Teknikleri

Paragrafta Konu – Ana Düşünce

Paragrafta Yapı

Paragrafta Yardımcı Düşünceler

Sözcük Türleri

Tamlamalar

Eylem – Ek Eylem

Eylemsiler

Ekler

Sözcük Yapısı

Cümle Ögeleri

Çatısı Yönüyle Fiiller

Cümle Çeşitleri

Karma Dil Bilgisi

Anlatım Bozuklukları

Ses Bilgisi

Yazım Kuralları

Noktalama İşaretleri

 

Binot Yayınlarının TYT Türkçe Soru Bankası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz ve önerileriniz için bu link aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum yapın

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com